Zobacz również
Data Com Rzeszów
Data Com Rzeszów

 • Poniedziałek
  10:00 - 18:00
 • Wtorek
  10:00 - 18:00
 • Środa
  10:00 - 18:00
 • Czwartek
  10:00 - 18:00
 • Piątek
  10:00 - 18:00
 • Sobota
  nieczynne
 • Niedziela
  nieczynne

Szczegóły o firmie


Dostawca szybkiego Internetu Rzeszów DATA-COM może zaproponować klientom prywatnym oraz właścicielom przedsiębiorstw zróżnicowane pakiety . Różnią się pomiędzy sobą wzajemnie ceną co miesiąc regulowanej zapłaty a także wielkością megabitów wysyłania oraz pobierania . Światłowód Rzeszów od DATA-COM występuje w czterech formach do samodzielnego wyboru, dzięki temu każda osoba zdecyduje się na dobraną do skonkretyzowanych swoich potrzeb lub prowadzonego przedsiębiorstwa możliwość . Koszt najtańszej opcji aktualnie wynosi jedynie około 30 złotych, pakiet EXTENDED (w obecnej cenie 150 zł uiszczanej w każdym miesiącu) stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla przedsiębiostw albo klientów posiadających ogromne oczekiwania i nieidących na ustępstwa.

"Radiówka" na obszarze miasta Rzeszów i okolic podobnie do Internetu światłowodowego Rzeszów występuje w różnych możliwościach, których koszt szacuje się od 29,99 zł do 150 zł rozliczanych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach. Podkarpacki operator Internetu DATA-COM ma do zaproponowania szeroki wachlarz różnych możliwości dla wszystkich klientów. Oceny w Internecie na temat usług świadczonych przez firmę stanowią swego rodzaju poręczenie profesjonalnej obsługi klienta, jak również samej jakości usług rzeszowskiego dostawcy DATA-COM oraz sprawnie działającego oferowanego przez niego Internetu Rzeszów.

Strony internetowe dla  Profesjonalny dostawca Internetu Data-Com:

 

Dostawca usług internetowych Data-Com sprzedaje swoje usługi z dostawy Internetu w Rzeszowie od ponad ponad 18 lat. Wiedza i doświadczenie, nabyte w okresie działalności firmy, umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług dotyczących dostawy Internetu światłowodowego oraz radiowego.

Artykuły zewnętrzne z zewnętrznych serwisów online:


DATA-COM specjalizuje się w dostarczaniu światłowodu na terenie Rzeszowa i okolic, dzięki czemu klienci DATA-COM mogą korzytstać z szybkiego Internetu, działającego bez najmniejszego zarzutu. Warto również, zastanowić się nad możliwością zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma Data-Com. Potocznie zwana "radiówka" funkcjonuje bez użycia kabli, co pozwala na szybką transmisję. DATA-COM Internet jest dystrybutorem Internetu Rzeszów, który proponuje również serwisowanie sieci. Wsparcie techniczne zajmuje się zarówno naprawą usterek, jak i wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Dostawca internetu Data Com Rzeszów świadczy swoje usługi do domów oraz firm i instytucjom znajdującym się w Rzeszowie lub okolicach. Rzeszowa Firma specjalizuje się nie tylko w dostawie dosępu do internetu oraz radiowego, zajmuje się również outsorcingiem IT, budową oraz konfiguracją sieci, budowaniem infrastruktury zapasowej i naprawianiem usterek. Dodatkowo firmy mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii wsparcie techniczne SLA. Szybki Internet, wykorzystanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i wysoka jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Dojazd


Komentarze


Ocena:

K. Zawisza

Data dodania: 2023-09-11 11:34:26

Obsługa techniczna zawsze reaguje szybko, a umowa SLA daje spokój w razie awarii. Polecam każdemu.

Adres IP:

0 0

Ewa Szulc

Data dodania: 2023-08-14 11:33:30

Jako właścicielka małej firmy cenię sobie różnorodność usług, które oferuje Data-Com. To więcej niż dostawca Internetu, to partner w biznesie.

Adres IP: 105

0 0

Piotr Jankowski

Data dodania: 2023-06-28 11:32:42

Bezproblemowe połączenie i konkurencyjna cena. Jestem zadowolony.

Adres IP:

0 0

internet rzeszów

Data dodania: 2023-01-25 17:10:04

Polecam - działa, dobry kontakt -

Adres IP: 11

0 0